Paslaugos

Individualūs dekoratyvinio akmens užsakymai

Jei neišsirenkate iš mūsų plačios paletes spalvų, tik už papildomus 15% sukursime jums individualų spalvinį sprendimą. Rasime išeitį, kaip apjungti net įmantriausią dizainą. Minimalus užsakymo kiekis 20 m2.

Meistro paslaugos

Norėtumete savo namuose panaudoti dekoratyvinį akmen, bet nesate tikri koks tipas, spalvinis variantas jums tiktų? Leiskite Jums padėti. Paskambinkite, atvažiuosime, įvertinsime, patarsime. (Paslauga mokama).

Vizualizacijų paruošimas

Palikite visus klijavimo rūpesčius profesionalui. Jums nereiks rūpintis papildomais įrankiais, klijais. Nereiks domėtis klijavimo technologija. Viską už jus padarys patyręs, su mūsų produkciją dirbantis meistras.

Dizainerio paslaugos

Norite turėti išskirtinius namus, bet trūksta fantazijos? Pasinaudokite dizainerio paslaugomis, kuris gali sukurti jūsų skonį, poreikius ir galimybes atitinkantį dizainą tiek jūsų namams, tiek biuriu, kavinei, ar parduotuvei. Nuo konsultacijos iki pilno dizaino projekto. Viskas ko Jums reikia (paslauga mokama).

Produkcijos pristatymas

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje ir ne tik. Vežame akmenį į Lenkiją, Latviją, Estiją. Stengiamės apjungti užsakymus, todėl galime pasiūlyti pigiausią pristatymo kainą.